Barcelona je ostvarila uvjerljivu pobjedu na gostovanju kod Granade u 18. kolu španske La Lige.

Fudbaleri Barcelone došli su do treće uzastopne pobjede, ovog puta s nevjerojatnih 4-0. Kao strijelci upisali su se Antoine Griezmann (12. i 63. minut) i Lionel Messi (35. i 42. minut). Sjajni, talentovani Argentinac, Messi ućutio je sve one koji smatraju da je njegovo vrijeme prošlo nevjerojatnim pogotkom iz slobodnjaka gdje je loptu uputio ispod živog zida.

Barcelona se nalazi na trećem mjestu na tablici španske lige, a ispred nje su Real Madrid i Atletico Madrid koji ima čak tri utakmice manje.

Real Madrid na gostovanju kod Osasune igrao je bez pogodaka, dok je utakmica između Atletico Madrida i Athletic Bilbaa odgođena zbog nevremena u Madridu.