Paris Saint Germain upisao je pobjedu u utakmici protiv St Etiennea u 15. kolu francuskog fudbalskog prvenstva sa 3-1. Meč je obilježila povreda Neymara u 84. minuti nakon koje je iznesen sa terena.

Domaćini su prvi došli do vođstva golom Denisa Bouange u 23. minuti, dok je PSG do izjednačnja stigao u 45+1. minuti golom Marquinhosa  nakon izvođenja slobodnog udarca. Do preokreta PSG je stigao u 80. minuti golom Angela Di Maríe, a konačnih 3-1 postavio je Marquinhos u sudijskoj nadoknadi. Kod sva tri gola Lionel Messi upisao je asistenciju.

– Sada je vreme za oporavak. Nažalost, takve nedaće su deo života sportiste. Sve što sada treba da uradim je da podignem glavu i nastavim dalje. Vratiću se bolji i jači, poručio je Neymar na društvenim mrežama.