U meču 21. kola engleskog fudbalskog prvenstva Chelsea i Liverpool su na Stamford Bridgeu odigrali su bez pobjednika (2-2).

Gosti su do vođstva stigli u 9. minuti golom Manea, a već u 26. minutu bilo je 2:0 za goste. Par brzih dodavanja je izbacilo odbranu na trenutak, što je bilo dovoljno da Trent Alexander-Arnold ubaci loptu u mrežu. U nastavku prvog dijela Liverpool je kontrolisao situaciju, ali do kraja prvog poluvremena tačnije u poslednjih pet minuta, domaćini su uspjeli izjednačiti na 2-2.

Domaćini su se u igru vratili golom Matea Kovačića u 42. minuti, dok je do izjednačenja doveo Christian Pulišić u sudijskoj nadoknadi u prvom poluvremenu.

I dalje na tabeli Premier lige prvi je Manchester City sa 53 poena, dok ga prati Chelsea sa 10 poena manje (43). Liverpool se nalazi na trećem mjestu sa 42 poena.