Inter je pobjedom protiv Crotone sa rezultatom 6-2, te osmom uzastopnom pobjedom zasjao na vrhu Serie A.

Fudbaleri Crotonea su poveli već u 12. minuti golom Zanellata, dok su domaćini 20. minuti  pogotkom Lautara Martineza izjednačili. Domaćini su došli do vodstva u 31. minuti, kad je fudbaler Crotonea Luca Marrone postigao autogol pri pokušaju da preusmjeri loptu. Do kraja prvog poluvremena fudbaleri Crotonea su izjednačili pogotkom Golubića iz penala u 36. minuti.

U drugom poluvremenu osjetila se velika dominacija fudbalera Intera. Martinez postiže svoj drugi pogodak na utakmici u 57. minuti, a samo sedam minuta poslije Lukaku zabija gol za 4-2. Prednost povećava Martinez svojim trećim pogotkom na utakmici u 78. minuti, a za konačnih 6:2 zabio je Achraf Hakimi u 87. minuti.