Crna Gora je izgubila u utakmici protiv Luksemburga rezultatom 2-1. Sokolovi su poveli već u 34. minuti golom Ivanovića dok samo 8 minuta poslije Muratović zabija za izjednačenje. U drugom poluvremenu Sinani daje gol za vodstvo Luksemburga u 86. minuti i s tim rezultatom završava utakmica. Iz redova Crne Gore Jaković i Simić zaradili su po crveni karton dok iz Luksemburga crveni je dobio Thill samo minut nakon ulaska u igru.
Iz Lige C odigrala se još i utakmica između Azerbajdžana i Kipra bez pogodaka.

U Ligi A Njemačka i Švajcarska igrale su izjednačeno. Za Švajcarsku zabili su Gavranović (5. minuta) i Freuler (26. minuta) i Gavranović (57. minuta), a strijelci za Njemačku bili su Werner (28. minuta), Havertz (55. minuta) i Gnabry (60. minuta).
Ukrajina je savladala Španiju pogotkom Tsygankova u 76. minuti

U Ligi D Malta je pobijedila Latviju rezultatom 0-1  te golom Borga na samom kraju utakmice (90.+7 minuti). Farski Otoci su savladali Andoru s dva pogotka Olsena u 19. i 33.  minuti, dok su Lihtenštajn i San Marino igrali bez pogodaka.