Cristiano Ronaldo postigao je čak dva gola za Manchester United u svom prvom nastupu nakon 2009. godine na Old Traffordu. Konačan rezultat utakmice bio je  4-1 (1-0) za Manchester United u meču protiv Newcastle-a u četvrtom kolu engleske Premijer lige.

Domaćini su došli u vođstvo već u prvom poluvremenu golom Cristiana Ronalda (45 + 2). Gosti su uspjeli doći do izjednačenja u 56. minutu golom Mankuilla, no ubrzo Ronaldo opet vratio United u vođstvo (62. minut). Kao strijelci za “crvene đavole” upisali su se još Bruno Fernandes (80. minut) i Jesse Lingard (90+2. minut).

Trenutno je na tabeli prvi Manchester United sa 10 poena. Isto toliko ima i Chelsea koji se nalazi na drugom mjestu dok je na trećem Manchester United.